• (+48) 885 - 850 - 805
  • ul. Kochanowskiego 5, 56-400 Oleśnica
  • Pon - Pt 8:00 - 16:00

O nas

Firma ” Vademecum” Doradztwo, Szkolenia, Pośrednictwo swoją obecność na rynku wiąże z datą roku 2006.

Od początku istnienia misją, a zarazem nadrzędnym celem firmy jest działalność związana ze świadczeniem usług osobom indywidualnym, firmom, zakładom pracy, podmiotom gospodarczym jednostek uspołecznionych jak i sektora prywatnego.

Nasze główne gałęzie działalności stanowią: nadzór, doradztwo oraz szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Wielki gąszcz ciągle zmieniających się przepisów prawnych szczególnie po wejściu Polski do struktury Unii Europejskiej spowodowało wiele niejasności, kontrowersji dodatkowych uciążliwości związanych z dopełnieniem różnych formalności ustawowych. Dlatego też  „Vademecum” obsługując firmy o różnej wielkości i różnych branż począwszy od mikro do dużych jednostek, pomoże Państwu wspólnie uniknąć wielu niedogodności związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Wybierając nasze usługi wybierzecie Państwo jakość
i profesjonalizm poparte wieloletnim doświadczeniem. Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług współpracujemy z laboratoriami, ekspertami takich dziedzin jak: prawo pracy, bezpieczeństwo i higieny pracy, ochrona przeciwpożarowa, bezpieczeństwo żywności, ochrona środowiska naturalnego, a także środowiska pracy.

Wykonujemy usługi na podstawie indywidualnych zleceń, umów – zleceń, umów z firmami świadcząc usługi na rzecz pracodawcy, która jest formą najkorzystniejszą, bez ponoszenia kosztów ze strony pracodawcy na rzecz pracownika z tytułu:

  • ubezpieczeń społecznych,
  • ubezpieczeń zdrowotnych,
  • podatku od wynagrodzeń,
  • kosztów związanych z tworzeniem nowych miejsc pracy.

Mamy nadzieję, że zakres proponowanych przez nas usług przekona Państwa do współpracy z nami, a niewątpliwymi atutami, które za nami przemawiają to: niezależność, kompetentność, komunikatywność, odpowiedzialność i konkurencyjność cenowa.

Serdecznie zapraszamy na więcej, na naszej stronie WWW.
Sprawdź, zadzwoń i przyjdź …

 

Z poważaniem prowadzący
„Vademecum” Doradztwo Szkolenia,
Pośrednictwo w Oleśnicy

Bądź na bieżąco

Zapisz się na Newsletter

O firmie

Świadczymy usługi osobom indywidualnym, firmom, zakładom pracy, podmiotom gospodarczym jednostek uspołecznionych jak i sektora prywatnego. Nasze główne gałęzie działalności stanowią: nadzór, doradztwo oraz szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Kontakt

ul. Kochanowskiego 5
56-400, Oleśnica.

(+48) 885 - 850 - 805

biuro@vademecumsc.eu

Poniedziałek - Piątek: -------------------------- 8:00 - 16:00

Sobota: ----------------------------------------- 10:00 - 14:00

© 2018 Vademecum. All rights reserved.